Poprzedni
samochody Polska handel
Targowisko na styku trzech państw
Saksonia coraz bardziej wtapia się w zachodnioniemieckie standardy i chociaż jej mieszkańcy narzekają na drożyznę i bezrobocie to gołym okiem widać jak szybko byłe NRD wraca do dawnej świetności Saksonii. Najszybciej do zaobserwowania w Dreźnie jak z ruin odradziło się stare, piękne miasto.
Bohemia odradza się w podobny sposób jak Saksonia choć nie ma tak potężnego sponsora więc idzie to nieco wolniej. Jednak już w 2010 widać jak kraj jest zadbany, drogi dobre, rozwija się własna gospodarka i przedsiębiorczość.
Następny
Dodaj komentarz