sieć generacja dzieci
Dzieci sieci
XXI wiek rozpoczął się optymistyczne
Mimo groźby millenialnego buga, nowe tysiąclecie rozpoczęło się nadzwyczaj optymistycznie. Zachód zbratał się ze Wschodem, zniknęła komuna, internet bez granic i ograniczeń obiecywał nadejście nowej epoki. Młodzież żądała internetu bez limitów. Tak i ten pamiętny manifest z 2012 roku. Przepaść generacji to myśl przewodnia tego manifestu: "My młodzi wychowaliśmy się już wirtualnie i ci 40-latkowie (czyli nasi rodzice) nie mają pojęcia co my przeżywamy i kim jesteśmy".
Poprzedni
Następny
Dodaj komentarz