Podczas gdy Polska trudzi się nadal z budową autostrad to w Holandii pierwszą wybudowano w 1937 r. Była to pierwsza w Europie autostrada z pasem awaryjnym. W Niemczech pierwszą autostradę zbudowano już w 1921 - czyli równo 100 lat temu. Trzy lata później, w 1924, we Włoszech. My wolimy wydać na dobre samochody niż na dobre drogi. Dobre drogi buduje w Polsce Bruksela.
Dodaj komentarz