Holandia długo tolerowała na swoich drogach samochody z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Tej tolerancji zdaje się być coraz mniej. Oficjalnie nie można jeździć samochodem dłużej niż dwa tygodnie nie płacąc podatków - gdy jesteś w Holandii zameldowany.
Dodaj komentarz