praca agencja agencja pracy mieszkania

Która agencja pracy jest dobra?

To jest najczęściej zadawane pytanie Polaków szukających pracy w Holandii. Troszeczkę naiwne pytanie... bo który pracodawca jest dobry? I co dla jednego jest dobre dla drugiego jest tragiczne. Rzetelnej porady i pomocy po tym pytaniu nie oczekuj bo ilu ludzi tyle opinii. Zdaj się na zdrowy rozum i ograniczone zaufanie. 

Zdesperowani ludzie szukający pracy za granicą skazani są na pracę przez pośrednika pracy, tzw. agencję. W samej Holandii istnieją tysiące agencji pracy i interes kwitnie coraz bardziej. Która agencja jest dobra?

Nie zapominaj, że w interesie pracodawcy, agencji i Holandii jest twoja wydajna praca po najmniejszych kosztach. Gdy uważasz, że dzieje ci się krzywda, niesprawiedliwe traktowanie czy upokorzenie - powiedz to otwarcie twoim przełożonym. Kto milczy zawsze ma jedną odpowiedź: nie.