zasiłki socjalny bezrobocie

Zasiłek socjalny w Holandii ciągle dla każdego! Ale...

Na dobrą sprawę każdy Polak który legalnie pomieszka 3 miesiące w Holandii ma prawo do holenderskiego zasiłku socjalnego. Niezależnie czy tu pracował czy nie. Czy go dostanie? Jak będzie sprytny to tak. Musi tylko przekonać urzędników, że innego wyjścia nie ma.