Na dobrą sprawę każdy Polak który legalnie pomieszka 3 miesiące w Holandii ma prawo do holenderskiego zasiłku socjalnego. Niezależnie czy tu pracował czy nie. Czy go dostanie? Jak będzie sprytny to tak. Musi tylko przekonać urzędników, że innego wyjścia nie ma.
Dodaj komentarz