Internet powstawał pod koniec XX wieku. W Polsce ukazała się Wirtualna Polska i Onet a ja zmajstrowałem Wiatrak.nl. To już prawie 30 lat temu. Nie było jeszcze Google a tym bardziej FB, YT i Instagramu. W Polsce internet pojawiał się na uczelniach ale domeny z .nl tam jeszcze nie docierały.
Dodaj komentarz