Wisła wraz ze swoim dorzeczem była niegdyś wspaniałym szlakiem handlowym, drogą transportową przynoszącą pomyślność i dobrobyt nie tylko polskiej magnaterii ale także... holenderskim kupcom.
Dodaj komentarz