Kto już jakiś czas mieszka w Holandii ten już to wie. Idealnym lekarstwem na wszelkie bolączki jest paracetamol. A antybiotyki? To polski mit ciągle żywy.
Niedawno minęła (2012 r.) kolejna europejska kampania mająca nam uświadomić zagrożenia używania antybiotyków i jak zwykle kampania trafia tylko do tych uszu które chcą tego słuchać.
Dodaj komentarz