Polak? Nie... Holak jestem!
Kim jest Wiatrak?
Niektórzy się zastanawiają kim jest Wiatrak? Zdrajca, Żyd, zaprzaniec? Wynarodowiona nędzna figura, którego idolem jest np. Jerzy Urban i Marten van Rossem? Uciekłem z Polski bo mi Polacy zbrzydli. Mimo, że przez te lata tyle się zmieniło, to moja motywacja jest nadal aktualna. Podejrzewam, że jestem w unikalnej grupie Polaków, którym udało się fizycznie i psychicznie oderwać od swoich korzeni. Teraz jestem wolnym człowiekiem. Wiem, że Polak nie jest w stanie komunikować z ZACHODEM. Jak Duda z Rutte. Tylko kurtuazyjnie. Polacy należą duchowo do Moskwy, podobnie jak Ukraińcy, chociaż zaprzeczaniem gotowi są oddać życie swoje i reszty świata.
Logo skleconego holenderskiego lwa z polskim orłem sobie sam wymyśliłem bo cóż innego mogę wymyślić?
[update z 2012 r.]
Dodaj komentarz