Polak Holender imigranci emigrant

Polak? Nie... Holak jestem!

Ni rak, ni ryba, ni z pierza, ni z mięsa, vlees noch vis, ni Polak, ni Holender. Imitacja prawdziwego obywatela. Poniższe pisałem w 2012 roku nie przypuszczając nawet  jak nacjonalistyczną drogą pobiegnie świat. Rasy i narodowości zdają się być najważniejsze. Powtórka z historii. 

Te nasze polskie mordy nijak nie przystają do uśmiechniętej kultury Zachodu.

Kim jest Wiatrak?

Niektórzy się zastanawiają kim jest Wiatrak? Zdrajca, Żyd, zaprzaniec? Wynarodowiona nędzna figura, którego idolem jest np. Jerzy Urban i Marten van Rossem? Uciekłem z Polski bo mi Polacy zbrzydli. Mimo, że przez te lata tyle się zmieniło, to moja motywacja jest nadal aktualna. Podejrzewam, że jestem w unikalnej grupie Polaków, którym udało się fizycznie i psychicznie oderwać od swoich korzeni. Teraz jestem wolnym człowiekiem. Wiem, że Polak nie jest w stanie komunikować z ZACHODEM. Jak Duda z Rutte. Tylko kurtuazyjnie. Polacy należą duchowo do Moskwy, podobnie jak Ukraińcy, chociaż zaprzeczaniem gotowi są oddać życie swoje i reszty świata.

Logo skleconego holenderskiego lwa z polskim orłem sobie sam wymyśliłem bo cóż innego mogę wymyślić?

[update z 2012 r.]