samobójstwo depresja
W Holandii przybywa samobójców choć do czołówki im jeszcze daleko
Z drugiej strony stosunkowo dużo Holendrów popełnia samobójstwo. Szczególnie wzrasta ilość rzucających się pod pociąg. W roku 2011 pod pociąg w Holandii rzuciło się 215 ludzi. To zmora maszynistów i pasażerów. Nie ma niemal dnia w Holandii aby maszynista nie musiał zatrzymać pociągu i skonfrontować się z tą straszną tragedią na jego torach. Maszynista ma obowiązek pozbierać części ciała i ewentualnie udzielić pierwszej pomocy zanim dojedzie ambulans. A ambulans jedzie zawsze bardzo długo jak się na niego czeka.
Poprzedni
Następny
Dodaj komentarz