emigracja emigrant imigrant Polska
Jak postrzegam Polskę, Polaków i dlaczego emigrowałem
Pierwsza “prosta”
Urodziłem się w sierpniu 1988 roku w Łodzi jako trzecie z czworga dzieci swoich rodziców, którzy nigdy nie powinni się spotkać. Gdy miałem 5 lat było już po rozwodzie.. Dorastając w latach 90tych obserwowałem trudy dnia codziennego.. Matce było bardzo ciężko wychowywać nas w pojedynkę, mieliśmy bardzo skromne życie zauważane przez wszystkich dookoła, zwłaszcza rówieśników szkolnych. Moje postrzeganie instytucji państwa ma swoje początki właśnie w tym okresie.
Poprzedni
Następny
Dodaj komentarz