Polskie stowarzyszenie z Oss
Spotkania Małgosi, Asi i moje szybko zaowocowały pomysłem, aby stworzyć miejsce, w którym będziemy mogły spożytkować naszą energię i entuzjazm oraz wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte podczas pracy pedagogicznej w Polsce. Chwilę później dołączyły do nas kolejne, pełne zapału osoby.